Čo nové prináša smart uzatvárací ventil Waterguard+ ?

uzatvárací ventil

Čo sa zmenilo

Nové produktové portfólio navrhnuté a vyrobené v Nórsku vyvinuté špeciálne pre inštalatérov. To je smart uzatvárací ventil Waterguard+.

Aplikácia pre inštalatérov na uzatvárací ventil Waterguard+? Samozrejme áno

S aplikáciou Abralife môžete teraz ovládať systém Waterguard+, nech ste kdekoľvek. Získajte oznámenie priamo do svojho mobilného telefónu, nastavte si núdzové kontakty a ovládajte prívod vody stlačením jediného tlačidla. Naplánujte si režimy, ktoré otvárajú a zatvárajú prívod vody na základe kalendára alebo režimov, ako je dovolenka a nočný režim. Inštalatéri si môžu systém nastaviť v aplikácii a poskytovať zákazníkom vzdialenú asistenciu pre jednoduchú správu potrubia. Užívateľsky prívetivá ponuka a moderné technológie Flutter zaisťujú bezproblémový zážitok pre všetkých – od majiteľov domov až po inštalatérov.

uzatvárací ventil

Portál pre bytové družstvá 

Portál Abralife, prispôsobený pre správcov bytových družstiev je teraz kompatibilný s Waterguard+. Portál poskytuje komplexný prehľad o ochrane proti úniku vody, inteligentných detektoroch dymu a kontrole prístupu vo všetkých jednotkách. Správna rada môže pridať núdzové kontakty pre okamžité upozornenie v prípade úniku vody alebo požiaru. Bezdrôtový protokol WiMEA mesh zaisťuje spoľahlivé upozornenia aj bez pripojenia k internetu. Pre zvýšenie bezpečnosti je možné detekciu požiaru pripojiť k poplachovej stanici, ktorá reaguje nepretržite.

Ďalšie články