Waterguard+ pre rodinné domy a chaty

Automatická ochrana pred únikom vody a vytopením pre váš domov

Spoľahlivá a plne automatická ochrana proti vytopeniu

Náš systém už viac ako 30 rokov chráni tisíce nórskych rodín pred škodami spôsobenými vodou. Spoľahnite sa aj vy na tento plne automatický a overený systém Waterguard+, ktorý je teraz integrovaný do systému Abra, takže o každom probléme ste okamžite informovaný do svojho telefónu či tabletu. 

Ako Wateguard funguje?

Neoddeliteľnou súčasťou systému sú senzory detekujúce únik vody. Tieto senzory odporúčame rozmiestniť do všetkých častí domu, kde hrozí únik vody, predovšetkým však do kuchyní, kúpeľní a okolo toalety. Senzory v prípade úniku vody vyšlú signál do ventilu Waterguard+

Samotný ventil Waterguard+ odporúčame inštalovať na hlavný prívod studenej vody v dome. V prípade, že senzory detekujú únik vody, ventil Waterguard+ ihneď automaticky uzavrie hlavný prívod vody a vy tak predídete dodatočnému poškodeniu nábytku či iného vybavenia domu. 

Nasledujúce varianty systému Waterguard+ sú vhodné pre rodinné domy, chaty a iné samostatne stojace objekty. 

Objednať Waterguard+ so smart systémom Abra

Pre objednávky a viac informácií nás prosím kontaktujte na: objednavky@waterguard.sk alebo pomocou kontaktného formulára nižšie. 

Prečo si vybrať Waterguard+

Osvedčené funkcie sme zachovali a navyše pridali modernú konektivitu. Waterguard+ je základom ekosystému inteligentných funkcií prostredníctvom Abralife.

Waterguard podporuje požiadavky udržateľnosti a zabezpečuje klasifikáciu Breeam pre certifikáciu budov. V prípade nepredvídaných udalostí sa systém aktivuje a vy ste okamžite informovaní, takže sa môžete cítiť bezpečne, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Automatická ochrana
proti úniku

Chráni pred poškodením vodou automatickým vypnutím vody v prípade úniku. V prípade neočakávaných udalostí vás systém okamžite upozorní cez aplikáciu Abra vo vašom smartfóne.

Ochrana pred
mrazom a vlhkosťou

Chráni pred poškodením mrazom a vlhkosťou monitorovaním teploty a vlhkosti. Ak hrozí riziko mrazu, systém automaticky odstaví prívod vody, čím zabráni poškodeniu.

Kontrola
dodávky vody

Ovláda prívod vody jednoducho a efektívne prostredníctvom vyhradenej aplikácie. Pomocou niekoľkých kohútikov môžete otvoriť alebo zatvoriť vodu, nech ste kdekoľvek.

Diaľkové ovládanie
cez aplikáciu

Monitoruje a ovláda zariadenia v  domácnosti prostredníctvom aplikácie Abralife. S Waterguard+ môžete reagovať na upozornenia, vytvárať scény a upravovať nastavenia, nech ste kdekoľvek.

Zľava na poistenie
stavby a domu

Ušetrite peniaze na poistení budov a domácností inštaláciou Waterguard+ prepojeného s cloudom. Niektoré poisťovne oceňujú zvýšenú bezpečnosť a môžu poskytnúť zľavu na poistenie nehnuteľnosti.