Revolučný smart ventil na vodu Waterguard+: Nová generácia ochrany proti vode

smart ventil na vodu

Revolučný smart ventil na vodu, systém Waterguard+, predstavila spoločnosť Waterguard, ktorá je už viac ako 30 rokov popredným hráčom na nórskom trhu so svojim inovatívnym systémom ventilov na vodu. S viac ako 500 000 inštalovanými jednotkami preukázal Waterguard svoju účinnosť a význam pri ochrane nórskych domov a chát pred škodami spôsobenými vodou. Teraz prichádza aj na Slovensko.

Smart ventil na vodu, ktorý vám dá o sebe vedieť

Waterguard+ je revolučné riešenie, ktoré nielenže zastaví prívod vody v prípade úniku, ale taktiež vám pošle upozornenie na mobilný telefón a poskytuje tak kompletnú ochranu domácnosti pred podobnými haváriami. Majitelia domov tak týmto systémom môžu získať revolučnú ochranu a zvýšený komfort domácností.

smart ventil na vodu

Integrácia systému Waterguard do ekosystému Abra znamená, že systém Waterguard+ je teraz plne integrovaný s komplexným a jednoduchým systémom správy domácnosti Abra. Túto integráciu zaisťuje Linkbox+, ktorý je súčasťou systému Waterguard+ a funguje ako most medzi rôznymi zariadeniami a funkciami v ekosystéme Abra. Umožňuje integráciu medzi cloudmi prostredníctvom systému AbraOS a komunikáciu so zariadeniami IoT prostredníctvom Linkbox+, čo používateľom umožňuje bezproblémovú prácu so systémom ochrany vody a ďalšie šikovné funkcie, ktoré ekosystém Abra ponúka.

Jednoduché ovládanie

Jednou z najdôležitejších vlastností systému Waterguard+ je jeho kompatibilita. Užívatelia starších systémov Waterguard, môžu ľahko prejsť na Waterguard+ bez toho, aby museli meniť ventily. Prechodový kábel z Linkbox+ na staršie typy ventilov, ktorý bol v minulosti dodávaný so všetkými jednotkami Waterguard, je súčasťou štartovacej sady. Využitie nových a vylepšených funkcií a prechod na nový smart ventil na vodu je tak jednoduchý a cenovo výhodný.

smart ventil na vodu

Ďalšie články