Bezpečnostné ventily Waterguard+ a ekosystémy

udržateľná a zodpovedná voľba

Bezpečnostné ventily Waterguard+ sú teraz ako integrovanou súčasťou ekosystému Abra. Uvedením systémov Waterguard+ a Abra ponúkame nákladovo efektívne, inteligentné a ucelené riešenie infraštruktúry, ktoré spĺňa sofistikované požiadavky na moderné budovy a domy.

Naše bezpečnostné ventily v spojení s platformou Abra

Abra poskytuje takmer neobmedzené možnosti vytvárania inteligentných budov vďaka energetickej účinnosti a lepšiemu komfortu s využitím rutinných postupov a inteligentných algoritmov.

Platforma Abra spolu s Waterguard+ zohráva zásadnú úlohu pri znižovaní spotreby energie a uhlíkovej stopy v budovách. Naše bezpečnostné ventily Waterguard+ sú riešením, ktoré automatizuje energetickú účinnosť, zatiaľ čo aplikácia Abralife umožňuje obyvateľom optimalizovať spotrebu energie a znižovať náklady na energiu v ich domoch.

poistné ventily

Úspora energie pomocou systému Abra

So systémom riadenia spotreby energie Abra získajú majitelia nehnuteľností komplexné riešenie pre zlepšenie energetickej účinnosti svojich domov a zníženie nákladov. Stredobodom systému je aplikácia Abralife, ktorá poskytuje podrobný prehľad o spotrebe energie v domácnosti a umožňuje ju kontrolovať prostredníctvom riadenia veľkých i malých záťaží.

Aplikácia ponúka údaje o spotrebe a cenách energie v reálnom čase a poskytuje podrobný podklad pre rozhodovanie o optimalizácii využívania energie na základe cenových výkyvov a miestnych potrieb. Abra sa učí z vašich zvyklostí a vytvára prispôsobené, energeticky úsporné rutiny a zároveň poskytuje praktické návrhy na ďalšie zníženie spotreby energie bez zníženia komfortu.

poistné ventily

Ďalšie články